Δανάη και Γιάννης – Πολύκαστρο Κιλκίς
giannis & danai
Ετοιμάζουμε τις βαλίτσες μας, μπαίνουμε στο αυτοκίνητο, ταξιδεύουμε για περίπου 7 ώρες για να φτάσουμε στο Κιλκίς για τον γάμο του Γιάννη και της Δανάης. Αυτό το όμορφο ζευγάρι παντρεύτηκε στο Πολύκαστρο στην εκκλησία της Αγίας Τριάδας. Τα στολίδια και τα φλοράλ επιμελήθηκε η Αθηνά Παρασκευοπούλου και ο χώρος ήταν στο Maxim Catering. Το ζευγάρι έκανε την επόμενη μέρα φωτογράφισή του στην όμορφη τοποθεσία «The Blue Lagoon» στη λίμνη Σκρα, ένα πανέμορφο μέρος με καταρράκτες και παρθένο δάσος!
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-3.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-9.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-5.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-6.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-11.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-31.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-43.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-74.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-85.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-90.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-116.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-119.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-203.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-160.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-167.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-179.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-183.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-217.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-199.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-215.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-210.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-234.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-244.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-252.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-263.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-268.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-273.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-293.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-295.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-303.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-313.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-317.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-318.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-345.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-355.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-369.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-375.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-388.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-417.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-276.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-291.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-472.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-291.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-473.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-472.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-497.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-499.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-510.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-519.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-522.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-536.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-538.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-556.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-586.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-593.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-623.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-647.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-663.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-689.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-709.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-718.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-741.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-808.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-822.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-834.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-839.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-862.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-875.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-886.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-908.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1040.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1109.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1117.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1122.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1128.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1133.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1145.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1152.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1155.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1159.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1163.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1169.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1185.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1195.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1207.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1220.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1229.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1231.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1232.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1239.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1250.jpg)
![](https://elenamoraiti.gr/wp-content/uploads/2023/02/Giannis-Danai-1253.jpg)